Soovitused

Sinu teekond isikustatud heaolule algab just siit


Zinzino BalanceTest on kuivanud veretilga põhine test, mille jaoks saab proovi võtta kodus ning mille tegemiseks kulub aega alla minuti.

Testi kaudu saad teada:

  • Oma omega-6 ja omega-3 vahekorra
  • Oma omega-3 indeksi
  • Oma rasvhapete kaitstuse profiili
  • Oma rakumembraani voolavusindeksi
  • Oma omega ajutoidu indeksi
Tee test

Oleme leidnud, et ainult 5%-l rahvastikust on esimese testiga piisav tase. Pärast 4 kuud meie isikustatud terviseplaani järgimist BalanceOiliga saavutab enam kui 95% järgmises testis suurepärase taseme.

Loe lisa Zinzino ainulaadne ja võimendav segu kvaliteetsest kalaõlist, mis sisaldab rikkalikult omega-3 ning EPA ja DHA rasvhappeid, sisaldab ka spetsiaalselt selleks valitud ekstra neitsioliiviõli, milles on suures koguses polüfenoole. See on ülim oluliste õlidega superkoostis.

BalanceOil pakub teile vajalikul tasemel oomega-3 rasvhappeid, mis aitavad saavutada optimaalse heaolu. Lisaks sisaldab see ülitähtsaid polüfenoole ja D3-vitamiini, millel on kehas mitu ülesannet, näiteks luude, immuun- ja närvisüsteemi tervise säilitada aitamine. Lisaks sellele, et testitulemused pärast BalanceOili kasutamist paranevad, toetavad EPA ja DHA aju optimaalset toimimist ja südame normaalset tööd ning D3 edendab immuunsüsteemi. See pakub tervisele raudkindlat kaitset. Loe vähem

See on ülim OLULISTE ÕLIDEGA
superkoostis

BalanceOil pakub teile vajalikul tasemel oomega-3 rasvhappeid, mis aitavad saavutada optimaalse heaolu. Lisaks sisaldab see ülitähtsaid polüfenoole ja D3-vitamiini, millel on kehas mitu ülesannet, näiteks luude, immuun- ja närvisüsteemi tervise säilitada aitamine.

See on ülim OLULISTE ÕLIDEGA superkoostis.