Atsiliepimai

Jūsų asmeninės sveikatos kelionė prasideda čia


„Zinzino BalanceTest“ - tai sauso kraujo lašo tyrimas skirtas atlikti namų sąlygomis. Jo atlikimas užtrunka mažiau nei vieną minutę. Tyrimai analizuojami „Vitas AS“, pasaulyje pirmaujančioje DBS laboratorijoje, rezultatus galite patikrinti anonimiškai internetu.

Atlikę testą, jūs sužinosite apie:

  • Jūsų Omega-6 su Omega-3 santykį
  • Jūsų Omega-3 indekso rezultatus
  • Jūsų Riebalų Rūgščių Apsaugos Profilį
  • Jūsų Ląstelių Membranų Takumo indeksą
  • Jūsų Omega Protinės Veiklos indeksą
Pasidarykite testą

Atlikus pirmąjį testą, nustatėme, kad vos 5 procentai žmonių turi tinkamą santykį. Antrieji testai parodė, kad įvykdžius mūsų personalizuotą sveikatos planą su "BalanceOil" per 4 mėnesius, daugiau nei 95 procentai pasiekė tobulus rezultatus.

Skaityti Plačiau „BalanceOil“ yra „Zinzino“ unikalus, sinerginis mišinys iš: nepakeičiamųjų aukščiausios rūšies žuvų taukų, kuriuose gausu Omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR, bei specialiai parinkto pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, turinčio didelį kiekį polifenolių. Tai yra geriausia nepakeičiamųjų žuvų taukų superformulė!

„BalanceOil“ aprūpina reikiamu Omega-3 kiekiu, kad jūsų sveikata būtų geriausia. Be to, jame yra itin svarbių polifenolių ir vitamino D3, kurie atlieka daugelį funkcijų jūsų kūne. Jie padeda išlaikyti kaulų, imuninės sistemos ir nervų sistemos sveikatą. "BalanceOil" ne tik pagerins testo rezultatus, EPR ir DHR palaikys optimalią smegenų funkciją, normalią širdies funkciją, o D3 pagerins imuninės sistemos veiklą. Tai yra tobuliausia jūsų sveikatai „neperšaunama“ apsauga.

Skaityti trumpesnį aprašymą

PRADĖKITE STIPRINTI SAVO ORGANIZMĄ JAU ŠIANDIEN

Sustabdykite ląstelių senėjimą ir apsaugokite jas nuo oksidacijos. Tai yra mūsų perkamiausias „BalanceOil“ rinkinys, kuris taip pat siūlomas kitokių aromatų.

GauKite unikalių įžvalgų apie savo kūno omega 6:3 pusiausvyrą ir sužinoKite individualizuotus prieš ir po „BalanceTest“ testų rezultatus, tuomet naudoKite „Zinzino BalanceOil“, aukščiausios kokybės mišinį, kuriame yra natūralių žuvų taukų, daug omega 3 (EPA + DHA), alyvuogių polifenolių ir vitamino D3, saugančių ląsteles nuo korozijos (oksidacijos) ir reguliuojančių kūno omega 6:3 pusiausvyrą, padedančią palaikyti normalią smegenų veiklą, normalią širdies funkciją ir stiprinti imuninę sistemą.