Atsauksmes

Tavs ceļš uz personīgo labsajūtu sākas šeit


Zinzino "BalanceTest" ir sausā asins parauga tests, kura veikšanai mājas apstākļos nevajadzēs pat minūti, un Tu varēsi anonīmi apskatīt savus rezultātus tiešsaistē pēc tam, kad tie būs izanalizēti "Vitas" laboratorijā. "Vitas" ir pasaulē vadošā laboratorija, kas analizē sausos asins paraugus.

Veicot testu, tu uzzināsi:

  • Omega-6 un omega-3 attiecību;
  • Omega-3 daudzumu asinīs;
  • Taukskābju profilu un aizsardzības līmeni;
  • Šūnu membrānu caurlaidības indeksu;
  • Omega-3 indeksu attiecībā uz smadzeņu darbību.
PILDĪT TESTU

Mēs esam atklājuši, ka tikai 5% no iedzīvotājiem pirmajā testā ir labi taukskābju rādītāji. Sekojot mūsu ieteiktajam veselības plānam “BalanceOil” ilgāk nekā 4 mēnešus, vairāk nekā 95% no lietotāju testiem uzrāda izcilus rādītāju

Notestē sevi "BalanceOil" ir Zinzino unikālā patentētā sinerģiskas iedarbības augstas kvalitātes zivju eļļa, kas bagāta ar omega-3 taukskābēm EPS un DHS, un satur arī īpaši izraudzītu neapstrādātu olīveļļu ar augstu polifenolu saturu. Šī ir vispilnīgākā svarīgāko eļļu īpašā formula!

"BalanceOil" nodrošina nepieciešamo omega-3 līmeni, lai mēs iegūtu optimālu veselību. Turklāt tā nodrošina mums tik nozīmīgos polifenolus un D3 vitamīnu, kas ir svarīgs daudzām organisma funkcijām, palīdzot uzturēt labu kaulu veselību, imūnsistēmu un nervu sistēmu. Lietojot BalanceOil, uzlabosies ne tikai testa rezultāti. EPS un DHS palīdzēs uzturēt optimālu smadzeņu darbību un normālu sirdsdarbību, savukārt D3 vitamīns veicinās imūnsistēmas darbību. Tā ir vislabākā un vispilnīgākā Tavas veselības aizsardzība." Lasīt mazāk

SĀCIET ĶERMEŅA PĀRVEIDOŠANU JAU ŠODIEN

Apturiet šūnu noārdīšanos un aizsargājiet tās pret oksidāciju. Šis ir mūsu pārdotais BalanceOil komplekts, kas ir pieejams arī ar citām garšām.

Iegūstiet unikālu informāciju par Omega 6:3 līdzsvaru savā organismā un skatiet individuālus pārbaudes BalanceTest “Pirms un pēc” rezultātus. Pēc tam izmantojiet Zinzino BalanceOil — augstākās kvalitātes maisījumu ar dabisku zivju eļļu, kas satur daudz Omega-3 taukskābju (EPA un DHA), kā arī olīvu polifenoliem un D3 vitamīnu šūnu aizsardzībai pret ierūsēšanu (oksidāciju) un Omega 6:3 līdzsvara regulēšanai organismā, lai uzturētu normālu smadzeņu darbību, sirdsdarbību un imūnsistēmas darbību.