JSEM VELMI SPOKOJENÁ

Pleťové sérum Zinzino u mě opravdu funguje! Začala
jsem jej používat před 6 týdny a již nyní pozoruji
úbytek jemných linek a vrásek. Navíc mohu říci, že
pozoruji zlepšení, i co se týče celkové kvality pleti.
S dosavadními výsledky jsem velmi spokojená.


Anette, Sweden


Skin Serum s 24hodinovým účinkem na obličej a krk redukuje jemné linky a vrásky. Přispívá k obnovení mezibuněčné hmoty, omlazuje tak pokožku a dodává jí pevnost a pružnost. Je navrženo tak, aby stárnutí pleti bylo systematicky modifikováno, a představuje nový evoluční krok v péči o pleť.

BUDU VÁM NAVŽDY VDĚČNÁ

Během posledních 10 let mě trápily vážné problémy s pletí. Několikrát jsem navštívila dermatology, bylinkáře a homeopaty, ale jejich pomoc vždy dopadla neúspěšně. Stav mé pleti měl velký dopad na mé sebevědomí a když byl její vzhled opravdu nejhorší, vůbec jsem nevycházela z domu bez make-upu.


Haldora, 23 let

Hydratuje a vyhlazuje pokožku
Zlepšuje pružnost a sílu pokožky
Snižuje tvorbu jemných i hlubších vrásek
Zmenšuje velikost pórů

OCHRANA:
ZMÍRŇUJE
ROZPAD
EX - TRACELULÁRNÍ MATRIX


Sluneční světlo způsobuje stárnutí pleti, protože ničí ECM. Pleťové sérum Zinzino obsahuje 4 aktivní látky, které blokují tuto klíčovou součást procesu stárnutí ve 4 různých stádiích.


  • Skvalen
  • 1-3, 1-6 beta-glukany
  • Tokoferoly and tokotrienoly
  • Olivové polyfenoly

OPRAVA:
ZVÝŠENÁ
TVORBA MATRIX


Omezením rozpadu ECM a podporou obnovy extracelulární matrix se kvalita ECM postupně zlepšuje. Tím pleť získává mladistvý vzhled.

  • Copper heptapeptide
  • 1-3, 1-6 beta glucans

OBNOVA:
ZLEPŠENÁ KVALITA
EXTRACELULÁRNÍ MATRIX

Obnovená ECM hydratuje a vyhlazuje pleť, zvyšuje pružnost
a sílu pokožky. Tím zmírňuje jemné linky a vznik vrásek.

  • Calendula (an anti-inflammatory agent)
  • Hyaluronic acid (a hydrating agent)Water, Glycerin, Shea Butter Ethyl Esters, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Squalane, Betaine, Calendula Officinalis Flower Extract, Sepiolite Extract, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Pectin, Xanthan Gum, Carageenan (Chondrus Crispus), Avena Sativa (Oat) Meal Extract, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Polyvinyl Alcohol, Glycolic Acid, Lactic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Yeast Polysaccharides, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide and Beta Carotene.

Hydratace
Pružnost
Pevnost