MA OLEN VÄGA ÕNNELIK

Zinzino Skin Serum töötab tõepoolest! Alustasin seerumi kasutamist 6 nädalat tagasi ning see on juba vähendanud peeneid joonekesi ja kortse, ning tunnen, et minu naha üldine kvaliteet on paranenud. Ma olen siiani tulemustega väga rahul.


Anette, Rootsi


Skin Serum aeglustab naha vananemist ja muudab selle nooruslikumaks

OLEN IGAVESTI TÄNULIK

Viimase 10 aasta jooksul on mul olnud tõsiseid probleeme nahaga. Mitmel korral olen käinud dermatoloogide, taimedega ravijate ja homöopaatide vastuvõtul, kes on püüdnud mind aidata, kuid kahjuks edutult. Minu naha olukord mõjutas mu enesehinnangut palju ja kui mu nahaprobleemid olid kõige hullemad, ei läinud ma kunagi kodunt välja meigita.


Haldora, 23-aastane

Taasta oma rakuvaheaine

Niisutab ja silub nahka
Muudab naha elastsemaks ja tugevamaks.
Vähendab peeneid joonekesi ja kortsude teket.

KAITSE:
VÄHENDA MAATRIKSI

LAGUNEMIST


Päikesekiirgus vanandab nahka, lagundades rakuvaheainet (ekstratsellulaarset maatriksi). Need neli aktiivset toimeainet blokeerivad selle olulise vananemisprotsessi põhjustava teguri neljas eri etapis.


  • Skvalaan
  • 1-3, 1-6 beetaglükaanid
  • Tokoferoolid ja tokotrienoolid
  • Oliivide polüfenoolid

PARANDA:
SUURENDA
MAATRIKSI LOOMIST


Naharakud nimega fibroblastid parandavad rakuvaheainet, luues uut kollageeni, elastiini ja teisi mikrokiude. Need kaks aktiivset toimeainet suurendavad fibroblastide aktiivsust kahel täiendaval moel.

  • Vase heptapeptiid
  • 1-3, 1-6 beetaglükaanid

TAASTA:
TÄIUSTA
MAATRIKSI KVALITEETI

Taastamine võtab aega ja seega on kiiremate tulemuste
tagamiseks seerumile lisatud kaks kiiretoimelist ühendit, mille
kasulikud omadused avalduvad kohe.

  • Saialill (põletikuvastane aine)
  • Hüaluroonhape (niisutav aine)Water, Glycerin, Shea Butter Ethyl Esters, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Squalane, Betaine, Calendula Officinalis Flower Extract, Sepiolite Extract, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Pectin, Xanthan Gum, Carageenan (Chondrus Crispus), Avena Sativa (Oat) Meal Extract, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Polyvinyl Alcohol, Glycolic Acid, Lactic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Yeast Polysaccharides, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide and Beta Carotene.

Telli endalegi
ja avasta Skin Serumi vägi