ESMU ĻOTI APMIERINĀTA

Zinzino Skin Serum patiešām darbojas! Es sāku lietot serumu pirms 6 nedēļām, un tas jau ir samazinājis smalko krunciņu un grumbu skaitu, turklāt es arī jūtu, ka ir uzlabojies vispārējais ādas stāvoklis. Ar līdzšinējo rezultātu esmu ļoti apmierināta.


Anette, Zviedrija


24 stundu iedarbības Skin Serum sejai un kakla zonai samazina ādas smalkās līnijas un krunciņas. Atjauno ādu, pārveidojot ārpusšūnu matricu un piešķirot ādai tvirtumu un elastību. Tas sistemātiski risina ar ādas novecošanu saistītās problēmas. Tas ir nākamais solis ādas kopšanas attīstībā.

ES BŪŠU VIENMĒR PATEICĪGA

Pēdējo 10 gadu laikā man bijušas nopietnas ādas problēmas. Esmu vairākkārt vērsusies pie dermatologiem, augu speciālistiem un homeopātiem, kas centušies man palīdzēt, bet bez panākumiem. Ādas stāvoklis ļoti ietekmēja manu pašapziņu, un, kad ādas problēmas bija saasinājušās, es nekad negāju ārā no mājas bez grima.


Haldora, 23 gadi

Atjaunojiet savu ECM
Mitrina un izlīdzina ādu
Uzlabo ādas elastību un izturību
Samazina smalku līniju un grumbu parādīšanos
Sašaurina poras

AIZSARDZĪBA:
SAMAZINA ŠŪNU NOĀRDĪŠANOS

Saules stari veicina ādas novecošanos, jo noārda ECM. Šīs 4 aktīvās sastāvdaļas bloķē būtisku novecošanās procesa daļu 4 dažādos posmos.


  • Skvalāns
  • 1-3, 1-6 beta-glikāni
  • Tokoferoli un tokotrienoli
  • Olīvu polifenoli

ATJAUNOŠANA: VEICINA ŠŪNU VEIDOŠANOS


Ādas šūnas jeb fibroblasti atjauno ECM, izveidojot jaunas kolagēna, elastīna un citu vielu mikrošķiedras. Ir 2 aktīvās sastāvdaļas, kas veicina fibroblastu darbību divos savstarpēji papildinošos veidos.

  • Vara heptapeptīds
  • 1-3, 1-6 beta-glikāni

PĀRVEIDOŠANA:
UZLABO
MATRICAS KVALITĀTI

Līdzeklis pārveido ECM un tādējādi mitrina ādu un
padara to gludu, uzlabojot ādas elastību un izturību.
Tādējādi tiek samazināta smalku līnijuun grumbu parādīšanās.

  • Kliņģerītes (iekaisumu procesus aizkavējoša viela)
  • Hialuronskābe (mitrinoša viela)Water, Glycerin, Shea Butter Ethyl Esters, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Squalane, Betaine, Calendula Officinalis Flower Extract, Sepiolite Extract, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Pectin, Xanthan Gum, Carageenan (Chondrus Crispus), Avena Sativa (Oat) Meal Extract, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Polyvinyl Alcohol, Glycolic Acid, Lactic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Yeast Polysaccharides, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide and Beta Carotene.

Mitrināšana
Elastība
Tvirtums