KUI ISEENDA ÜLEMUSEKS OLEMINE KÕLAB SINU JAOKS HÄSTI, SIIS OLED ÕIGES KOHAS

  • Tööta enda kava järgi
  • Jaga elu muutvaid tooteid
  • Loo portfelli sissetulek
Teeni miinimum 20,000 Eurot oma esimese 100 püsitellimuse kliendi jaoks*
*See sissetuleku väide põhineb sellel, et kogud ja hoiad 100 Premier klienti kes ostavad keskmiselt 30€ eest kuus, 25. kuu kohta. Sissetulek on tuletatud Cash Bonus 1275 Eurot, Top-Team boonus 7500 Eurot, Ühekordne boonus 10000 Eurot ja team commission 2000 Eurot, kogu netosumma 20775 Eurot.

TESTIMONIALS

MEIE TOOTED ON VÄGA OLULISED JA SEE ON VEELGI OLULISEM

Oleme loomas positiivset muutust laste elus üle kogu maailma.

Zinzino Foundation missioon on toetada programme, mis aitavad tüdrukutel ja poistel läbi hariduse vaesusest välja tulla. Aastate jooksul on Zinzino toetanud kooli Karwi‘s, Indias. Üheks õpilaseks programmis on 13-aastane Chotu Kumar. Igal kevadel võetakse õpilasi vastu Ebenezeri kooli, tänu heategevuslikule projektile mis on algatatud Global Aid ja Zinzino Foundationi poolt.

TOOTED MIS LOOVAD MÕÕDETAVA ERINEVUSE KLIENTIDE ELUDES

Kui oleks olemas test mis ütleks sulle, kas sinu toitumine kaitseb sind potentsiaalsete riskitegurite eest, kas sa teeksid selle testi? Tõenäoliselt sa ütleks jah nagu 400,000 inimest kes on juba testi teinud. See on põhjus miks Zinzinos partneriks hakkamine on suurepärane võimalus teenida raha ja aidata inimestel kaitsta enda tervist samaaegselt.

TEHNOLOOGIA ESIMESENA - ÄRI

Zinzino hub
Sellel platvormil koged selget teed enda äri kasvatamisel. Kogu sisu mida vajad Jagamiseks, Esitlemiseks, Registreerimiseks, Täiendamiseks ja Dubleerimiseks oma tiimiga koos S.P.E.E.D süsteemiga mis on ZINZINO HUB’is
ZINZINO GOCORE APP
GOCORE on meie isiklik ja professionaalne arenguprogramm mis on saadaval Zinzino sõltumatutele partneritele. Maailma klassi kõnelejad kui ka top Zinzino liidrid jagavad teadmisi, kuidas ennast ja oma äri kasvatada

ETTEVÕTE KUS SAAD OLLA
UHKE KOOS TÖÖTADA

  • Noteeritud ettevõte Nasdaq OMX First North‘s
  • Otsemüügiühingu liikmed
  • Kahekohaline müügikasv
  • Tugev finantsiline baas
  • Laienemine üle maailma