JEIGU JUMS PATINKA BŪTI VADOVU SAU PAČIAM, TADA JŪS ESATE REIKIAMOJE VIETOJE

  • Dirbti pagal savo grafiką
  • Dalinkis produktais, kurie keičia gyvenimą
  • Sukurti pajamas
Uždirbti ne mažiau kaip 20.000 eurų už savo pirmus 100 abonementinius klientus *
* Šios pajamos grindžiamos išlaikant 100 Premier klientų, kurie perka už 30 eurų per mėnesį ir vidutiniškai 25 mėnesius. Pajamos gautos iš Cash bonus 1275 eurų, Top-Team bonus 7500 eurų, One time bonus 10000 eurų ir team commission 2000 eurų viso gaunasi 20775 eurų.

ATSILIEPIMAI

MŪSŲ PRODUKTAI YRA LABAI SVARBŪS

Mes esame pasiryžę pagerinti vaikų gyvenimus visame pasaulyje.

Zinzino Fondo misija yra teikti paramą programoms, padedančioms berniukams ir mergaitėms išbristi iš skurdo per švietimą. Pastaraisiais metais Zinzino rėmė Karwi, Indijoje, esančią mokyklą. Vienas iš programos studentų yra 13 metų Chotu Kumar. Dėka Global Aid ir Zinzino labdaros fondo, kiekvieną pavasarį mokiniai yra priimami į Ebenezer mokyklą.

GAMINIAI, KURIE SUKURIA GANA ŽYMŲ SKIRTUMĄ KLIENTŲ GYVENIME

Jeigu būtu testas, kuris pasakytų jums, ar jūsų mityba apsaugo jus nuo galimų rizikos veiksnių, ar jūs jį pasidarytumėt? Greičiausiai jūs pasakytumėte taip kaip 400.000 žmonių, kurie jau pasidarė testą. Štai kodėl bendradarbiavimas su „Zinzino“ yra puiki galimybė užsidirbti pinigų ir padėti žmonėms bei apsaugoti sveikatą.

TECHNONLOGIJA PIRMIAUSIAI - VERSLAS

Zinzino hub
Per šią platformą Jūs patirsite kaip gali augti jūsų verslas. Visą informaciją, kurią jums reikia Dalintis, Pateikti, Registruoti, Pakelti ir Dublikuoti jūsų komandoms su S.P.E.E.D sistema yra „ZINZINO“ HUB
ZINZINO GOCORE APP
GOCORE yra mūsų asmeninio ir profesinio tobulėjimo programa, kuria gali naudotis nepriklausomi „Zinzino“ partneriai. Pasaulinio lygio pranešėjai, taip pat pagrindiniai Zinzino vadovai dalinasi žiniomis apie tai, kaip pačiam tobulėti ir tobulinti savo verslą

TU GALI BŪTI ĮMONĖ SU KURIA
MALONU DIRBTI

  • Įmonė įtraukta į Nasdaq OMX First North sąrašą
  • Tiesioginio pardavimo asociacijos nariai
  • Dviženklis pardavimų augimas
  • Tvirtas finansinis pagrindas
  • Plėtra visame pasaulyje