JA BŪT SEV PAR PRIEKŠNIEKU IZKLAUSĀS LABI, TAD JŪS ESAT ĪSTAJĀ VIETĀ

  • Strādā pēc sava grafika
  • Dalies ar produktiem, kas maina dzīvi
  • Izveidojiet portfeļa ienākumus
Nopelni vismaz 20.000 eiro par saviem pirmajiem 100 abonēšanas klientiem *
* Šis aprēķins par izpeļņu pamatā ir par reģistrētiem un saglabātiem 100 Premier klientiem, kas iegādājas produktus vidēji par 30 eiro mēnesī 25 mēnešu periodā. Ienākumi sevī ietver naudas prēmiju 1275 Euro Top-Team prēmiju 7500 eiro, vienreizējo bonusu 10000 Euro un komandas komisiju 2000 Euro, neto kopsummai sasniedzot 20775 EUR.

ATSAUKSMES

MŪSU PRODUKTI IR ĻOTI SVARĪGI, TOMĒR ŠIS IR VĒL SVARĪGĀK

Mēs esam nolēmuši pozitīvi ietekmēt bērnu dzīvi visā pasaulē.

Zinzino Foundations mērķis ir nodrošināt atbalstu programmām, kas palīdz zēniem un meitenēm tikt laukā no nabadzības un iegūt izglītību. Pēdējos gados Zinzino ir atbalstījis skolu Karvi, Indijā. Viens no skolēniem, kas piedalās programmā, ir 13 gadus vecais Čotu Kumars. Pagājušajā pavasarī viņš tika uzņemts mācībām Ebenezeres skolā, pateicoties labdarības projektam, ko uzsāka «Glocal Aid» un «Zinzino Foundation».

PRODUKTI, KAS RADA KLIENTIEM NENOVĒRTĒJAMAS IZMAIŅAS DZĪVĒ

Ja Jums būtu pieejams tests, kas varētu noteikt, vai Jūsu diēta pasargā Jūs no iespējamiem riska faktoriem, vai Jūs to izmantotu? Visticamāk Jūs teiktu jā, kā 400 000 cilvēku, kas jau to ir pārbaudījuši. Tas ir iemesls, kādēļ sadarbība ar Zinzino ir lieliska iespēja, lai palīdzētu rūpēties par cilvēku veselību un vienlaikus nopelnītu naudu.

TEHNOLOĢIJA PIRMĀ - BIZNESĀ

Zinzino hub
Šajā platformā Jūs atradīsiet skaidru ceļu uz Jūsu biznesa attīstīšanu. Visu saturu, kas Jums ir nepieciešams, lai dalītos, piesaistītu, prezentētu un dubultotu Jūsu komandas ar S.P.E.E.D sistēmu, tas viss ir ZINZINO HUB
ZINZINO GOCORE APP
GOCORE ir mūsu personīgās un profesionālās attīstības programma, pieejama Zinzino neatkarīgajiem partneriem. Pasaules klases līderi, kā arī Zinzino līderi dalās zināšanās par to, kā attīstīt sevi un savu biznesu

UZŅĒMUMS, KURĀ VARI BŪT
LEPNS STRĀDĀT

  • Iekļauts Nasdaq OMX First North biržas sarakstā
  • Tiešās pārdošanas asociācijas biedrs
  • Pārdošanas apjomu pieaugums, kas rakstāms ar divciparu skaitli
  • Stingrs finansiālais pamats
  • Paplašinās visā pasaulē