JEŚLI PODOBA CI SIĘ , POMYSŁ BYCIA WŁASNYM SZEFEM TO JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU

  • Samodzielnie ustalaj harmonogram pracy
  • Sprzedawaj produkty zmieniające życie
  • Twórz źródło dochodu dzięki naszej ofercie
Zyskaj co najmniej 20 000 euro za pierwszych 100 zarejestrowanych klientów*
*Kwota obliczona w przypadku zebrania i utrzymania 100 klientów Premier, którzy dokonują zakupów za kwotę średnio 30 euro miesięcznie przez okres 25 miesięcy. Dochód pochodzi z bonusów: Cash Bonus w wys. 1275 euro, Top-Team w wys. 7500 euro, One Time w wys. 10 000 euro i prowizji dla zespołu w wys. 2000 euro w przypadku całkowitego dochodu netto w wys. 20 775 euro.

REFERENCJE

NASZE PRODUKTY SĄ BARDZO WAŻNE, ALE TO JEST JESZCZE WAŻNIEJSZE

Naszym zadaniem jest wywierać pozytywny wpływ na życie dzieci na całym świecie.

Misją Fundacji Zinzino jest zapewnienie wsparcia dla programów, które pomagają dziewczętom i chłopcom wyjść z ubóstwa dzięki edukacji. Od wielu lat Zinzino wspiera szkołę w Karwi, w Indiach. Jednym z uczniów uczestniczącym w programie jest 13-letni Chotu Kumar. Każdej wiosny dzieci są wpisywane na listę uczniów Ebenezer School, dzięki projektowi charytatywnemu z inicjatywy Glocal Aid i Fundacji Zinzino.

PRODUKTY, KTÓRE WNOSZĄ WYMIERNE RÓŻNICE W ŻYCIE KLIENTÓW

Gdyby istniał test stwierdzający, czy Twój sposób odżywiania chroni Cię przed potencjalnymi czynnikami ryzyka, czy chciałbyś go wypełnić? Prawdopodobnie odpowiesz, że tak — podobnie jak 400 000 osób, które już wykonały test. Dlatego współpraca z Zinzino to świetna okazja, aby zarabiać i jednocześnie pomagać ludziom dbać o zdrowie.

TECHNOLOGIA PRZEDE WSZYSTKIM — BIZNES

Zinzino hub
Ta platforma pomoże Ci w prosty sposób rozwijać swoją działalność. Na platformie ZINZINO HUB znajdziesz wszystkie zasoby, jakich potrzebujesz, aby udostępniać i prezentować materiały, rejestrować, rozwijać i pomnażać swoje zespoły w systemie S.P.E.E.D.
APLIKACJA ZINZINO GOCORE
GOCORE to nasz program rozwoju osobistego i zawodowego dostępny dla niezależnych partnerów Zinzino. Światowej klasy mówcy oraz najważniejsi liderzy Zinzino uczą, jak rozwijać siebie i swoją firmę.

FIRMA, Z KTÓRĄ WSPÓŁPRACUJESZ
Z DUMĄ

  • Spółka notowana na rynku Nasdaq OMX First North
  • Członkowie Direct Selling Association
  • Dwucyfrowy wzrost sprzedaży
  • Solidne podstawy finansowe
  • Rozwijamy się na całym świecie