„Hľadáme lídrov, priekopníkov a ľudí, čo dosiahnu prelomové zmeny“

Ørjan Sæle, zakladateľ spoločnosti Zinzino

Vytvárajte s nami budúcnosť výživy

Vyskúšajte to. Podeľte sa o to. Pridajte sa k našej komunite

Fungovanie v troch jednoduchých krokoch

1 - Pridajte sa

Pridajte sa k členom našej komunity zadarmo alebo si vyberte našu súpravu Ultimate Partner Kit a kvalifikujte sa na plné vrátenie peňazí za vernosť.

2 - Budujte

Doplňte svoju základňu zákazníkov, získajte provízie z priameho predaja a výrobky zdarma.


3 - Rast

Začnite si tvoriť svoj vlastný tím, zvýšte svoj potenciál a získajte vyššie provízie.

Prečo si vybrať nás? Vypočujte si našich partnerov po celom svete

Thim & Kerstin Öhmanoví, ambasádori

„Sme skutočne radi, že nebudujeme podnikanie len pre seba. So spoločnosťou Zinzino budujeme hnutie, v ktorom dávame ľuďom šancu na lepší život, jeden úspech po druhom.

Attila Balázs, Elite President

„Skutočne sa stotožňujem s poslaním, kultúrou a výrobkami spoločnosti Zinzino ako spôsobom na vytvorenie nového a lepšieho životného štýlu pre každého.“

Ambassador Vibecke Steinsvik Parr

„Skutočne verím vo vizionárske vodcovstvo a rád sa stretávam s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí majú rovnaký sen a záľubu v prevencii zdravia!“

Pridajte sa k našej komunite

20 000+ priateľov čaká na svoju príležitosť

Pracujte toľko, koľko chcete

…a kdekoľvek chcete

Objavte našu súpravu Digital Tool Kit

The Zinzino Hub

Zostaňte na vrchole a pracujte aktívne s potenciálnymi zákazníkmi. Náš manažment kontaktu vám poskytne kompletný prehľad o vašom rastúcom podnikaní.

The Zinzino Mobile App

Dôležitý nástroj na získavanie potenciálnych zákazníkov, na spojenie sa s členmi vášho tímu, potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi a budúcimi partnermi. Je ideálna, keď ste na cestách a potrebujete pracovať po telefóne.

The Zinzino GoCore App

Objavte každý mesiac nový, premyslený obsah vrátane motivačných videí a inšpiratívnych prejavov. Naša interná vzdelávacia platforma je nastavená na podporu celkového osobného rastu a zlepšenie vodcovských schopností tak, aby ste sa stali odborníkom v sieťovom marketingu.

Pomôžte nám zaradiť prevenciu zdravia do celosvetového plánu

Sme priekopníci v personalizovanej výžive, zakorenení v odvetví, ktoré poháňa budúcnosť nakupovania. Veríme v budovanie udržateľného podnikania s dlhotrvajúcim úspechom a robíme správne veci zo správnych dôvodov.

S nami sa vždy oplatí urobiť niečo navyše

Veríme v skutočnú motiváciu, ktorá uznáva a podporuje tvrdú prácu, vytrvalosť a vášeň. Od okamžitého uznávania titulov a oslavy dosiahnutých úspechov na našich podujatiach po bonusy na autá a výlety po celom svete. Trikrát ročne ponúkame šancu kvalifikovať sa na exkluzívny výlet s preplatenými nákladmi do luxusných exotických destinácií vyberaných presne pre nás.

To je tak, keď spojíte podnikanie s potešením

Zaväzujeme sa dosiahnuť naše životné ciele a plniť si naše sny. Oslavujeme úspechy a učíme sa z vlastných chýb. Spoločne rastieme, inšpirujeme a vyzývame sa navzájom. Sme v tom spolu, prečo? Pretože život je vtedy príjemnejší.

Ďalšie otázky?

Za minimum času Vás vieme uviesť do praxe. Pridajte sa k nám a staňte sa členom našej komunity zadarmo alebo si vyberte súpravu Ultimate Partner Kit, čím sa kvalifikujete na plné vrátenie peňazí za vernosť. Vybudujte si vlastný podnik a dopĺňajte svoj rad zákazníkov, získajte provízie z priameho predaja a výrobky zdarma. Rozvíjajte svoje podnikanie tvorbou vlastného tímu, zvýšte svoj potenciál zisku vyšších provízií.

Ultimate Partner Kit

Za svoju prvú objednávku získate zľavu, províziu z priameho predaja, opakovaný príjem a výrobky zdarma prostredníctvom nášho programu odmien. Je to zároveň rýchly spôsob, ako získať ocenenia v oblasti zdravého životného štýlu, bonusy na auto a dostať sa na exkluzívne motivačné výlety. Získate okamžité uznanie titulov a šancu osláviť svoje úspechy na našich podujatiach. Trikrát ročne ponúkame šancu kvalifikovať sa na exkluzívny výlet s preplatenými nákladmi do luxusných exotických destinácií vyberaných presne pre nás.

Každý po dosiahnutí plnoletosti sa môže bezplatne zaregistrovať ako Independent partner. Independent partneri Zinzino majú rôzne zázemie a nachádzajú sa v rôznom období svojho života. Zvolíte si vlastnú pracovnú dobu aj množstvo času, ktorý chcete investovať. Zinzino Vám poskytne pomôcky a infraštruktúru na dosiahnutie úspechu za predpokladu, že budete postupovať podľa systému. Aj keď to nie je potrebné, môžete si zakúpiť jednu z našich súprav výrobkov pre partnerov, ktorá obsahuje výrobky a základné školiace materiály so zľavou.

Áno. Na začiatku nemáte žiadne odrádzajúce počiatočné náklady, neriešite logistiku, hľadanie správnych nástrojov na získavanie perspektívnych zákazníkov, propagačné pomôcky ani digitálne zdroje. To všetko je na nás. Môžete sa stať členom našej komunity zadarmo alebo si vybrať našu súpravu Ultimate Partner Kit a kvalifikovať sa na plné vrátenie peňazí za vernosť.

Na to, aby ste sa kvalifikovali ako aktívny partner, potrebujete mesačne štyri (4) zákaznícke body od vlastných zákazníkov. Okrem toho potrebujete 20 Credits mesačne od vlastných zákazníkov a vašich vlastných objednávok výrobkov.

Chcete, aby tomu tak bolo? Ide jednoznačne o kariéru, v ktorej si kladiete vlastné limity. To je neuveriteľne flexibilné. Sami si zvolíte pracovnú dobu aj celkový čas, ktorý do toho chcete investovať. Niektorí partneri sú radi, že majú vedľajší príjem, zatiaľ čo iní tvrdo pracujú na tom, aby sa práca pre Zinzino stala ich kariérou, ktorá im poskytne časovú a finančnú slobodu, aby mohli žiť svoj vysnívaný život. Zinzino je etablovaná globálna značka v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu a vy sa pripojíte ku komunite partnerov s exkluzívnymi právami na zdieľanie našich vedecky overených výrobkov podložených testami so svetom, ktorý sa čoraz viac zameriava na lepšie zdravie. Máme zavedený systém na budovanie vášho podnikania a poskytneme vám školenia, vzdelávanie, inšpiráciu, pomôcky digitálneho predaja a marketingové materiály.

Ak máte záujem spolu s nami formovať budúcnosť výživy a zároveň budovať svoj vlastný biznis, prečítajte si viac o tom, ako sa stať independent partnerom Zinzino tu

Pridáte sa k celosvetovej komunite poradcov v oblasti zdravého životného štýlu, ktorí formujú dobu personalizovanej výživy tým, že ukazujú, ako prejsť na zdravší životný štýl a lepší život pre nás všetkých.

Ako Independent partner budete zohrávať rozhodujúcu úlohu pri poskytovaní tejto služby tým, že ponúknete svoju pozornosť, dodáte prispôsobené doplnky a písomný dôkaz o tom, že naše produkty plnia svoju úlohu.

Na našej stránke Príležitosť nájdete viac informácií.

Existuje množstvo spôsobov, ako sa živiť priamym predajom; ide o obchodný model starý viac ako 200 rokov, ktorý dnes používajú tisíce spoločností. Viacúrovňový marketingový model (MLM) je formou sieťového marketingu, ktorý umožňuje distribútorom zarábať nielen priamym predajom ľuďom v rámci ich komunity, ale na niekoľkých úrovniach podľa toho, aký kompenzačný plán je v hre. Existuje tiež šanca získať províziu z predaja v celej organizácii bez toho, aby ste boli osobne zainteresovaní alebo prítomní.

Zinzino je dnes jednou z najrýchlejšie rastúcich škandinávskych spoločností priameho predaja na svete. Už desaťročie sme na stabilnej ceste za globálnou expanziou, pričom pôsobíme na viac ako 100 trhoch. Naše akcie sú kótované na Nasdaq First North Premier Growth Market a podľa tohto zámeru sa od nás vyžaduje, aby sme boli úplne transparentní vo všetkom, čo robíme. Pre nás je to jediná udržateľná cesta vpred. Rýchle zarábanie peňazí nie je trvalo udržateľný prístup a v spoločnosti Zinzino to nikdy nebude meradlom úspechu. Odmeňujeme dlhodobý záväzok a ľudí, ktorí robia správne veci zo správnych dôvodov. Podľa našej mienky sa toto vždy vyplatí.

Nanešťastie existuje množstvo spoločností, ktoré robia dynamickému a rýchlo sa rozvíjajúcemu odvetviu zlé meno tým, že menia obchodný model na podvodný systém. Na prvý pohľad sa dajú len ťažko rozpoznať, ale existuje niekoľko odlišujúcich znakov, na ktoré si treba dať pozor. Vždy je to vysoký vstupný poplatok a reálne predávaný produkt je v pyramídovej schéme druhoradý. Dokonca ani nemusí ísť o reálny výrobok. Čo taktiež znamená, že ani hľadanie zákazníkov nie je prioritou. Namiesto toho sa extrémny dôraz kladie na obrovské sľuby týkajúce sa rýchleho zbohatnutia náborom ďalších účastníkov do programu. V každom legálnom MLM programe alebo spoločnosti priameho predaja je zapojenie sa ako distribútor vždy bez poplatku. Investíciou číslo jedna by vždy mali byť vaše schopnosti vytvárať siete a osobné odporúčania a vždy by ste mali mať iba možnosť kupovať výrobky.

Tím podpory partnerov je tu pre vás!

Kontaktujte svojho Independent Partnera

Jan Mikael Granner

4531119111

  • Facebook
  • Blog